ففسه اهواز

قفسه اهواز


قفسه اهواز

نمایشگر قلاب قفسه سوپرمارکت به عنوان نمایشگر آویزان نیز شناخته می شود که راهی برای نمایش قفسه است. هدف این است که محصولات غیر استریوسکوپی، تخت و باریک را روی قلاب های ثابت یا قلاب های چرخشی آویزان کنید تا جلوه نمایش سه بعدی کالا را به دست آورید. نمایش حلق آویز معمولی کالاهایی مانند باتری، سخت افزار، اسباب بازی، ظروف آشپزخانه و غیره.

قلاب رایج قفسه سوپرمارکت و قفسه فروشگاه رفاه، قلاب مستقیم دوتایی است که معمولاً باید با تیرهای متقاطع استفاده شود یا می‌توان آن را مستقیماً با پانل گیره دار آویزان کرد. در زیر، روش‌های نمایش و الزامات نمایشگر آویزان را به شما می‌گوید قفسه اهواز.

1. ارتفاع و تعداد لایه ها در قفسه اهواز:

قفسه فروشگاهی
قفسه فروشگاهی

نمایشگر آویزان باید با توجه به طول و ضخامت کالای آویزان شده تعیین شود. روش نمایش کلی از بالا به پایین است. پس از اینکه قلاب قفسه بالایی ثابت شد، فاصله افقی را تنظیم کنید. فاصله گذاری بر اساس عرض اجناس است و بهتر است مسدود و با یکدیگر برخورد نکنند. تعداد کالاهای نمایش داده شده روی هر قلاب نباید زیاد باشد، 5-6 قطعه بهتر است. نمایشگر از بالا به پایین می تواند یکنواختی نمایشگر بالایی را تضمین کند قفسه اهواز و ارتفاع پایین برای بخشی از کالا کافی نیست. از پایین قفسه می توان برای نمایش اجناس در صفحه زیرین برای گردش موقت استفاده کرد.

2. استحکام آویزان شدن کالا

محصولات را نمی توان با یک لمس رها کرد. اگر چنین پدیده ای وجود دارد، باید بررسی کنید که آیا این مشکل به دلیل مشکل کیفیت خود قلاب است یا کالاهای آویزان بسیار زیاد است. با این حال، مهم نیست که دلیل آن چیست، این نوع قلاب برای مغازه شما مناسب نیست. می توانید قلاب مستقیم دوبل نوع موج یا قلاب را با سر ضد سقوط جایگزین کنید قفسه اهواز.

3. نمایش قلاب در خروجی گذرگاه قفسه اهواز

یکی از راه های جذب مشتری، نصب نمایشگر در ورودی است. اما باید توجه داشته باشیم که تاثیری بر عبور و مرور کالا ندارد. ما باید از آویزان کردن اجناس زیاد و پیچیده برای تأثیرگذاری بر تمایل مشتریان برای ورود به فروشگاه خودداری کنیم قفسه اه

قفسه میوه - شلف میوه
قفسه میوه – شلف میوه

واز.

4. روش نمایش آویزان نباید زیاد استفاده شود

صفحه نمایش آویزان یک راه بسیار مفید است، برای استفاده زیاد مناسب نیست، می تواند با صفحه نمایش کف معمولی استفاده شود. از مزایای این روش می توان به تمیز و زیبا بودن نمایشگر، نمایش کامل اجناس و راحت بودن ترتیب، تمیز کردن و انتقال مقدار اشاره کرد. نقطه ضعف آن این است که منطقه نمایش بزرگ است و تعداد کالاهای نمایش داده شده روی قلاب نسبتاً کم است قفسه اهواز . بنابراین، این روش اغلب زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که منطقه تجاری فروشگاه های رفاه نسبتاً بزرگ باشد و منابع قفسه نسبتاً کافی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *