قفسه گالوانیزه ماهان شلف قابل اجرا در سردخانه

1 – قفسه گالوانیزه در سردخانه : 

قفسه بندی سردخانه قبل از چیدمان ، مهم ترین آیتمی که باید در نظر بگیرید جنس قفسه می باشد. قفسه سردحانه باید از جنس روی برای پروژه های دارویی و رستورانی باشد. برای پروژه های که بسیار حساس می باشند ، مانند دارخونه ها و دارو سازی ها باید متریال استیل به کار برد. در نتیجه برای جلوگیری از عدم زنگ زدگی ، آسیب اقلام در سردخانه ، قفسه شما باید از جنس گالوانیزه باشد.

هنگامی که شما قفسه سردخانه خود را از جنس گالوانیزه تهیه بفرمایید، هیچگونه آسیبی به اقلام مواد غذایی شما نخواهید رسید.

2 – چیدمان اصولی سردخانه :

چیدمان سردخانه باید دقت کافی را داشته باشد، زیرا شما هزینه بسیار زیادی بابت ساخت و اجرای سردخانه می پردازید. در نهایت هدف انتهایی شما استفاده مفید از کل فضای سردخانه هست. این هدف جز با قفسه بندی مناسب اتفاق نخواهد افتاد. شما کافیست نقشه و پلن سردخانه خود را به تیم اجرایی ماهان شلف سپرده و بهترین خروجی خود را از سردخانه خود بگیرید.

قفسه بندی استیل
قفسه سردخانه استیل

3 – متریال شلف سردخانه : 

جنس این شلف ها 90 درصد از گالوانیزه سرد استفاده می شود. اگر مشتری نیاز به گالوانیزه گرم داشته باشد، هیچگونه مشکی نخواهد داشت، و ماهان شلف قفسه گالوانیزه خود را از جنس گالوانیزه گرم تولید می کند. اما گالوانیزه سرد زیبایی بیشتری دارد و اینکه پاسخگوی نیاز های یک سردخانه می باشد.

4 – سخن نهایی و نکات مهم مواد غذایی قفسه گالوانیزه :

بسته بندی پلاستیکی مواد غذایی بیش از هر چیز برای انتقال یک پیام. برای تحمیل یک نام تجاری وجود دارد. در واقع، بسته بندی یک هزینه مهم برای شرکت ها است. برای آنها، این ابزار اغواگری است که مصرف کنندگان را تشویق می کند تا خرید یک محصول را بر کالای دیگر ترجیح دهند.

جدا از جنبه زیبایی شناختی یا طعم مواد غذایی موجود در بسته بندی، ما مصرف کنندگان بیش از هر چیز فریفته سبکی، استحکام یا ظرفیت بیشتر بسته بندی برای عبور از مایکروویو هستیم.

با همه این تفاسیر ، اگر اقلام مواد غذایی در یک قفسه گالوانیزه قرار نگیرد، آسیبی جدی خواهد دید و باعث هدر رفت هزینه های شم می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *